Cargill Jobs

Job Information

Cargill Specjalista ds. oceny dostawców in Słupca, Poland

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 160 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Salt and Protein firmy Cargill, którego rolą jest dostarczanie zdrowych produktów spożywczych wysokiej jakości szerokiemu gronu klientów, od firm gastronomicznych przez sklepy spożywcze, po producentów i eksporterów.

OPIS STANOWISKA

Specjalista ds. oceny dostawców będzie odpowiedzialny za zarządzanie ryzykiem związanym z bezpieczeństwem produktów w odniesieniu do oceny i monitoringu dostawców i materiałów produkcyjnych aby zapewnić zgodność norm oraz procedur. W tej roli będziesz współpracować z działami zakupów i produkcji, koordynując ocenę dostawców w celu ograniczenia zagrożeń i ryzyka związanego z niezgodnościami i jakością produktów. Współpracując z dostawcami, będziesz stale nadzorować zgodność produktów ze standardami bezpieczeństwa żywności, jakości i przepisami oraz będziesz prowadzić kontrole zapobiegawcze, aby upewnić się, że oceny ryzyka materiałów i dostawców spełniają odpowiednie wymagania.

Oferujemy zatrudnienie na zastępstwo do marca 2025r. Praca w systemie jednozmianowym.

Lokalizacja: Słupca

KLUCZOWE ZADANIA

  • Wspieranie zespołu w działaniach związanych z zarządzaniem ryzykiem dostawców, takich jak śledzenie kluczowych wskaźników wydajności, tworzenie raportów wyników dostawcy, koordynacja reklamacji oraz czynności administracyjne, zarządzanie dokumentacją i informacjami.

  • Koordynacja procesu oceny dostawców, zewnętrznych producentów oraz materiałów, aby zapewnić korzystanie z usług zatwierdzonych dostawców, którzy spełnili wymagania firmy i wprowadzili wymagane ulepszenia w zakresie bezpieczeństwa produktów.

  • Ścisła współpraca z zespołem, aby wspierać procesy oceny dostawców, którzy spełnili wymagania zgodnie z zasadami bezpieczeństwa produktów.

  • Badanie niezgodności i reklamacji u dostawców, gromadzenie danych w celu obsługi i rozwiązywania standardowych problemów i skarg, przeprowadzanie analizy pierwotnych przyczyn kluczowych niezgodności

  • Zapewnienie zgodności ze standardami jakości i procedurami. Analiza oraz koordynacja dokumentacji, kwestionariuszy, certyfikatów przesłanych przez dostawców.

  • Udział w wewnętrznych audytach bezpieczeństwa produktów i oceny obiektów w celu zapewnienia ciągłej zgodności. Wdrożenie działań naprawczych lub działań następczych w związku z ustaleniami audytu.

  • Przeprowadzanie audytu dostawców, zewnętrznych producentów, nadzór nad wdrożeniem działań korekcyjnych i korygujących u dostawcy.

  • Niezależne rozwiązywanie umiarkowanie złożone problemy przy minimalnym nadzorze, jednocześnie eskalując bardziej złożone problemy do odpowiedniego personelu.

  • Inne przydzielone obowiązki.

KWALIFIKACJE

MINIMALNE KWALIFIKACJE

  • Tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej np. Technologii żywości lub równoważne doświadczenie.

  • Doświadczenie w środowisku produkcji żywności, w zakresie bezpieczeństwa produktów, jakości i systemów audytu.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i zewnętrznych.

PREFEROWANE KWALIFIKACJE

  • Kwalifikacje audytora wewnętrznego.

  • Orientacja w systemach Good Hygienic Practice (GHP), Good Manufacturing Practice (GMP) oraz HACCP.

  • Prawo jazdy kat. B.

#LI-EG2

Benefity:

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • System My Benefit

  • Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego PPE

  • Dofinansowanie do posiłków

Nasza Oferta

Zapewniamy dynamiczną pracę w stymulującym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i ukierunkować Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV już dziś:

Śledź nas na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cargill

Firma Cargill stara się być pracodawcą integracyjnym. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej https://careers.cargill.com/diversity/

Equal Opportunity Employer, including Disability/Vet.

At Cargill, everyone matters and everyone counts. Cargill is committed to creating and sustaining an inclusive and diverse work environment where all employees are treated with dignity and respect. As such and in alignment with our Guiding Principles, Cargill's long-standing equal employment opportunity policy prohibits discrimination and harassment against any employee or applicant based on race, ethnicity, color, religion, national origin, ancestry, sex, gender, gender identity, gender expression, sexual orientation, age, disability, pregnancy, genetic information, marital status, family status, citizenship status, veteran status, military status, union affiliation, or any other status protected by law.

Cargill also complies with all applicable national and local laws and regulations pertaining to non-discrimination and employment.

Notice to Recruiters and Staffing Agencies: Cargill, Inc. and subsidiaries (“Cargill”) have an internal recruiting department. Please review this notice.

US Employment Resources: Equal Opportunity Employer, including Disability/Vet.