Cargill Jobs

Cargill Specjalista ds. oceny dostaw surowców in Słupca, Poland

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 160 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Salt and Protein firmy Cargill, którego rolą jest dostarczanie zdrowych produktów spożywczych wysokiej jakości szerokiemu gronu klientów, od firm gastronomicznych przez sklepy spożywcze, po producentów i eksporterów.

OPIS STANOWISKA

Czy kochasz wyzwanie? Uwielbiasz analizować dane i odkrywać zagrożenia? Oto kilka sposobów, w jakie możemy wykorzystać Twoje umiejętności na tej pozycji.

Specjalista ds. oceny dostaw surowców odpowiada za przyjęcie oraz ocenę jakości dostaw surowców (mięso, przyprawy), opracowuje i wdraża procedury mające na celu poprawę jakości surowca w łańcuchu dostaw. Osoba na tym stanowisku weryfikuje dostawy towaru pod kątem jakościowym na podstawie określonych tabel i norm. W tej roli będziesz ściśle współpracować z innymi zespołami w celu identyfikacji i ograniczenia ryzyka błędów jakościowych.

Oferujemy pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22, od poniedziałku do piątku.

Lokalizacja: Słupca

KLUCZOWE ODPOWIEDZIALNOŚCI

  • Fachowe przeprowadzenie inspekcji surowców, analiza danych i identyfikacja trendów obowiązujących na rynku. Planowanie i przeprowadzanie statystycznej kontroli odbiorczej. Monitoring procesów produkcyjnych ze strony jakościowej – monitoring temperatur, przeglądu szkła i plastiku etc.

  • Współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi w zakresie projektowania produktów, zarządzania produktem i produkcją, aby uniknąć ryzyka związanego z jakością.

  • Analiza przyczyn źródłowych pod kątem wad, niezgodności lub innych błędów jakości. Łączenie i analizowanie danych w systemie.

  • Zapewnienie zgodności z formalnymi zewnętrznymi i wewnętrznymi standardami jakości.

  • Decyzyjność w sprawie przyjęcia bądź odrzucenia partii, nie spełniającej normy.

  • Organizacja podstawowych kwestii i problemów pod bezpośrednim nadzorem, jednocześnie eskalując bardziej złożone problemy do odpowiedniego personelu.

  • Inne przydzielone obowiązki.

KWALIFIKACJE

MINIMALNE KWALIFIKACJE

  • Tytuł licencjata nauk ścisłych np. matematyka, statystyka lub równoważne doświadczenie.

  • Bardzo dobre umiejętności matematyczne, analityczne, statystyczne.

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje.

PREFEROWANE KWALIFIKACJE

  • Bardzo dobre umiejętności obsługi komputera, programu Microsoft Excel, Word, Outlook i PowerPoint.

  • Umiejętność szybkiego przyswajania informacji, silna orientacja na szczegóły, wielozadaniowość.

  • Umiejętność adaptacji i uczenia się w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy.

  • Zdolność do podejmowania decyzji pod presją czasu i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

  • Wiedza na temat zapewnienia jakości i/lub koncepcji bezpieczeństwa żywności będzie dodatkowym atutem.

Benefity:

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • System My Benefit

  • Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego PPE

  • Dofinansowanie do posiłków

CO OFERUJEMY

W zamian za Twoją pracę i zaangażowanie, dostarczymy Ci możliwość rozwoju Twoich talentów w dynamicznym, międzynarodowym środowisku. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i możliwość zawodowego rozwoju w jednej z największych prywatnych korporacji na świecie.

Zaciekawiliśmy Cię? W takim razie wyślij do nas CV w języku angielskim.

Śledź nas na Linkedin: https://www.linkedin.com/company/cargill

Cargill zaangażowany jest w dbanie o różnorodność i równe traktowanie. Dowiedz się więcej: https://careers.cargill.com/diversity/

Equal Opportunity Employer, including Disability/Vet.

At Cargill, everyone matters and everyone counts. Cargill is committed to creating and sustaining an inclusive and diverse work environment where all employees are treated with dignity and respect. As such and in alignment with our Guiding Principles, Cargill's long-standing equal employment opportunity policy prohibits discrimination and harassment against any employee or applicant based on race, ethnicity, color, religion, national origin, ancestry, sex, gender, gender identity, gender expression, sexual orientation, age, disability, pregnancy, genetic information, marital status, family status, citizenship status, veteran status, military status, union affiliation, or any other status protected by law.

Cargill also complies with all applicable national and local laws and regulations pertaining to non-discrimination and employment.

Notice to Recruiters and Staffing Agencies: Cargill, Inc. and subsidiaries (“Cargill”) have an internal recruiting department. Please review this notice.

US Employment Resources: Equal Opportunity Employer, including Disability/Vet.