Cargill Jobs

Cargill Specjalista ds. oceny dostaw surowców in Słupca, Poland

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 160 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Salt and Protein firmy Cargill, którego rolą jest dostarczanie zdrowych produktów spożywczych wysokiej jakości szerokiemu gronu klientów, od firm gastronomicznych przez sklepy spożywcze, po producentów i eksporterów.

OPIS STANOWISKA

Czy kochasz wyzwanie? Uwielbiasz analizować dane i odkrywać zagrożenia? Oto kilka sposobów, w jakie możemy wykorzystać Twoje umiejętności na tej pozycji.

Specjalista ds. oceny dostaw surowców odpowiada za przyjęcie oraz ocenę jakości dostaw surowców (mięso, przyprawy), opracowuje i wdraża procedury mające na celu poprawę jakości surowca w łańcuchu dostaw. Osoba na tym stanowisku weryfikuje dostawy towaru pod kątem jakościowym na podstawie określonych tabel i norm. W tej roli będziesz ściśle współpracować z innymi zespołami w celu identyfikacji i ograniczenia ryzyka błędów jakościowych.

Oferujemy pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22, od poniedziałku do piątku.

Lokalizacja: Słupca

KLUCZOWE ODPOWIEDZIALNOŚCI

  • Fachowe przeprowadzenie inspekcji surowców, analiza danych i identyfikacja trendów obowiązujących na rynku. Planowanie i przeprowadzanie statystycznej kontroli odbiorczej. Monitoring procesów produkcyjnych ze strony jakościowej – monitoring temperatur, przeglądu szkła i plastiku etc.

  • Współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi w zakresie projektowania produktów, zarządzania produktem i produkcją, aby uniknąć ryzyka związanego z jakością.

  • Analiza przyczyn źródłowych pod kątem wad, niezgodności lub innych błędów jakości. Łączenie i analizowanie danych w systemie.

  • Zapewnienie zgodności z formalnymi zewnętrznymi i wewnętrznymi standardami jakości.

  • Decyzyjność w sprawie przyjęcia bądź odrzucenia partii, nie spełniającej normy.

  • Organizacja podstawowych kwestii i problemów pod bezpośrednim nadzorem, jednocześnie eskalując bardziej złożone problemy do odpowiedniego personelu.

  • Inne przydzielone obowiązki.

KWALIFIKACJE

MINIMALNE KWALIFIKACJE

  • Tytuł licencjata nauk ścisłych np. matematyka, statystyka lub równoważne doświadczenie.

  • Bardzo dobre umiejętności matematyczne, analityczne, statystyczne.

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje.

PREFEROWANE KWALIFIKACJE

  • Bardzo dobre umiejętności obsługi komputera, programu Microsoft Excel, Word, Outlook i PowerPoint.

  • Umiejętność szybkiego przyswajania informacji, silna orientacja na szczegóły, wielozadaniowość.

  • Umiejętność adaptacji i uczenia się w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy.

  • Zdolność do podejmowania decyzji pod presją czasu i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

  • Wiedza na temat zapewnienia jakości i/lub koncepcji bezpieczeństwa żywności będzie dodatkowym atutem.

Benefity:

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • System My Benefit

  • Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego PPE

  • Dofinansowanie do posiłków

CO OFERUJEMY

W zamian za Twoją pracę i zaangażowanie, dostarczymy Ci możliwość rozwoju Twoich talentów w dynamicznym, międzynarodowym środowisku. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i możliwość zawodowego rozwoju w jednej z największych prywatnych korporacji na świecie.

Zaciekawiliśmy Cię? W takim razie wyślij do nas CV w języku angielskim.

Śledź nas na Linkedin: https://www.linkedin.com/company/cargill

Cargill zaangażowany jest w dbanie o różnorodność i równe traktowanie. Dowiedz się więcej: https://careers.cargill.com/diversity/